NASZE POJAZDY

Szkoła Motocyklowa MOTOELKA posiada własne jednoślady, na których prowadzone są zajęcia przygotowujące do egzaminu oraz szkolenia. Samodzielnie serwisujemy nasze motocykle i skutery, zapewniając im maksymalną sprawność techniczną, niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Nauka jazdy na naszych pojazdach jest nie tylko przyjemna, ale pozwala od podstaw poznać ich budowę i sposób działania.

Rozumiejąc przywiązanie kursantów do jednośladów, na których się uczuli jazdy, dajemy możliwość zdawania egzaminu na motocyklu szkoleniowym. W dniu egzaminu zostanie on podstawiony na plac egzaminacyjny krakowskiego WORD.

W chwili obecnej MOTOELKA posiada następuje pojazdy:

 

Yamaha MT07 – kategoria A i A2

Kultowy motocykl marki Yamaha, serii MT07. Popularny na całym świecie, wyróżniający się niezawodnością, dużą zwrotnością i nieprzemijającą stylistyką. Nauka jazdy na MT07 to gwarancja najlepszego przyswojenia wiedzy i umiejętności z zakresu kierowania motocyklem. To również podstawowy motocykl szkoleniowy, będący idealnym wyborem dla osób chcących poprawić technikę jazdy. Yamaha MT07 to klasyczny naked, na którym nauka jazdy będzie prawdziwą przyjemnością.

 

Suzuki Gladius 650 – kategoria A i A2

Jest to kolejny naked w stajni MOTOELKA, na którym prowadzimy jazdy przygotowujące do egzaminy i szkolenia z technik jazdy motocyklowej. Suzuki Gladius 650 to bardzo zwrotny naked bike, który debiutował na rynku w 2009 roku. Niezawodna konstrukcja i stylistyka, została stworzona przede wszystkim na rynek europejski. Uwzględniając tutejsze uwarunkowania, motocykl stanowi świetną bazę do zdobywani i podwyższania umiejętności.

 ROMET ZK50 – kategoria AM

Oba pojazdy to zwrotne motorowery, przeznaczone do praktycznej części kursu na prawo jazdy kat. AM. Motorowery świetnie sprawują się w przestrzeni miejskiej, gwarantując zadowalające osiągi jazdy i łatwe manewrowanie w ruchu miejskim

 

Yamaha 125 CUSTOM – kategoria A1

Motocykl, do prowadzenia którego wystarcza prawo jazdy kategorii B. Posiadając uprawnienia tego typu, legalnie możemy poruszać się motocyklami do 125 ccm po drogach. Być może nie osiągają zawrotnych prędkości z jazdy, jednak mimo wszystko zapewniają wysoką sprawność w poruszaniu się po zakorkowanych ulicach miast. Lekka konstrukcja, niewielkie spalanie i przystępna cena, to ich najważniejsze atuty. Szkolenia motocyklowe na Yamaha 125 Custom to gwarancja uzyskania podstawowych umiejętności do bezpiecznego poruszania się na dwóch kółkach.

Masz pytanie?

Kursy motocyklowe

Szkolenia motocyklowe

MÓWIĄ O NAS
Mateusz Zając
Mateusz Zając
2023-11-02
Idealna szkoła jazdy, nic bym nie zmienił
Grzegorz Łuc
Grzegorz Łuc
2023-09-22
Bardzo polecam szkołę. Od strony formalnej i administracyjnej dużo wsparcia, uprzejmości, elastyczności i pomocy w znajdywaniu rozwiązań. Oskar dla p. Magdy. Szkolenie pod czujnym okiem Bogdana. Otwartość, bezpośredniość, metodyczność i profesjonalizm, zero irytacji nawet jak trzeba coś wyjaśnić ponownie. Kat A zdana za pierwszym podejściem.
Jarosław Bargieł
Jarosław Bargieł
2023-09-21
Super szkoła, fajny instruktor. Egzamin zdany w pierwszym podejściu :) polecam
Wiktoria Trembacz
Wiktoria Trembacz
2023-09-15
Cieszę się, że finalnie trafiłam do Motoelki. Żałuję tylko, że tak późno. Dzięki Panu Bogdanowi zrozumiałam, że nie taki diabeł straszny i nauczyłam się manewrów które wydawały mi się bardzo ciężkie. W końcu szłam na jazdy zadowolona i zmotywowana, a nie zestresowana i zrezygnowana. Pan Bogdan to właściwy człowiek na właściwym miejscu, obserwuje i uczy, ma dużo cierpliwości, ale gdy trzeba, sprowadzi na ziemię i na spokojnie wytłumaczy. I zawsze znajdzie czas. Z całego serca polecam tę szkołę i jak będę rozszerzać kategorię, to na pewno wrócę.
Marcin Kubaty
Marcin Kubaty
2023-09-09
Pozytywne wrażenia, odczucie postępów po każdej lekcji. Instruktor Bogdan ma świetne, bezpośrednie podejście.
Szymon Kamejsza
Szymon Kamejsza
2023-07-07
Git
Kathrin J
Kathrin J
2023-07-05
Bardzo serdecznie polecam !! Widać, ze szkoła prowadzona przez Pana Bogdana prowadzona jest z „sercem”. Pasje do motocyklów i umiejętności przekazuje swoim kursantom w każdym calu ☺️ Ocena na 6+ !! Dziękuje Wam za zdobyte umiejętności ☺️
Krystian Chrapek
Krystian Chrapek
2023-05-26
Super szkoła począwszy od Pań w biurze po najlepszego instruktora Bogdana . Egzamin na prawo jazdy kat . A zdany za pierwszym razem ! Polecam w 100%
Michalina Smoleń
Michalina Smoleń
2023-05-19
Szczerze polecam. Kurs przebiegł szybko i sprawnie, nie było problemu z umawianiem się na wybrane godziny jazd. Dojazd do placu manewrowego jest dobry. Istnieje możliwość jazd na obniżonym motocyklu. Instruktorzy fachowo przekazują wiedzę i zwracają uwagę na poprawną technikę. Do tego miłe i pomocne panie w biurze. Egzamin zdałam bezbłędnie za pierwszym razem, mimo że przed kursem nigdy nie jeździłam na motocyklu.